info@vgroup.cz             NON STOP pomoc v nouzi - 602 29 30 30 - Online prodej vozů - 602 11 11 62

ZCELA NOVÁ, ČISTĚ ELEK­TRICKÁ MAZDA

Objevte zcela novou Mazdu MX-30, náš první plně elektrický vůz, který nabízí moderní a současně stylový zážitek. Vstupte do prostorného a atraktivně zpracovaného interiéru. Užijte si jedinečný zážitek z jízdy ve voze Mazda s jeho mimořádnou ovladatelností a stabilitou, díky kterým se dostanete všude, kam vás každodenní život zavede.

PŘED­STAVUJEME SPE­CIÁL­NÍ EDICI MAZDY MX-30 KE 100. VÝROČÍ EX­IST­ENCE

Oslavujeme sté výročí naší existence několika modely ve speciální edici, které se inspirují naším vůbec prvním osobním vozem. Speciální edice Mazdy MX-30 ke 100. výročí existence je oslavou hned dvou modelů – Mazdy MX-30 a Mazdy R360, kterou se inspirovala. Speciální edice Mazdy MX-30 ke 100. výročí existence je elektromobil, který naprosto mění zavedené pořádky.

 

Podívejte se na exteriér

Nové, vzrušující pojetí designu Kodo představí krásu jednoduchosti. Díky jednoduchým liniím, minimalistickým křivkám a přátelské masce je náš první plně elektrický vůz snadno rozpoznatelný, ale přitom je nezaměnitelným příslušníkem rodiny Mazda. Nový styl designu Kodo podtrhuje některé výrazné prvky, například nekonvenční dveře a výrazně tvarované světlomety.

 

pohodlí, výkonnost a spolehlivost

NAVRŽENO PRO VÁŠ KAŽDODENNÍ ŽIVOT

Díky svému přístupu, zaměřenému na optimální a efektivní velikost, jsme vytvořili akumulátor, který splňuje každodenní potřeby a současně zohledňuje ochranu životního prostředí. Mazda MX-30 nabízí plný točivý moment od nulové rychlosti a speciálně navržený pedál elektromotoru pro intuitivní pocit z jízdy.

Promyšlené materiály a řemeslné zpracování

Pohled dovnitř

Interiér Mazdy MX-30 je navržen tak, aby zajišťoval pohodlnou jízdu pro všechny, protože je zaměřen na společný prožitek. Plovoucí konzole a kvalitní materiály jsou navrženy tak, aby byly dlouhodobě pohodlné a elegantní.

 

 

Požitek z jízdy v elektromobilu

Skutečná Mazda

Mazda MX-30 je prodchnuta duchem Jinba-Ittai. Speciálně navržený systém G-Vectoring Control Plus pro elektromobily zajišťuje přesné a citlivé řízení, zatímco rozložení hmotnosti v poměru téměř 50:50 nabízí solidní výkonnost za všech okolností.

 

Dlouhodobý elektrický pohon

8letá záruka na akumulátor

Mazda MX-30 nabízí elektromobilitu s dlouhodobou spolehlivostí. Díky záruce na akumulátor na dobu 8 let nebo na 160 000 ujetých kilometrů si můžete být jisti tím, že společnost Mazda ručí za kvalitu svých elektrických akumulátorů.

 

Zaujala Vás zcela nová Mazda MX-30? Navštivte nás osobně v autosalonu MAZDA V-GROUP v Kladně a