Chytře se př­izpůsobuje změnám ve vašem životě

Zcela nová Mazda CX-30 je vždy připravena. Tento kompaktní crossover si snadno poradí s každou změnou ve vašem životě. Vyrobený s elegantním stylem Kodo: duše v pohybu, maximálním pohodlím a pokročilou Skyactiv Technology pro příjemný pocit a výkon. Dík prostornosti stačí hodit věci do zavazadlového prostoru, naskočit a užít si další dobrodružství.

Neza­po­men­utel­ný požitek z jízdy

Technologie Skyactiv nové generace a naše filozofie zaměřená na člověka vám dávají pocit Jinba Ittai, tj. dokonalé harmonie mezi řidičem a vozem. Zcela nová Mazda CX-30 precizně reaguje na každý povel, od nejjemnějšího otočení volantem po dotyk plynového pedálu. Motory Skyactiv zajišťují úžasný výkon, mimořádně úsporný provoz a nízké emise.

Odvážný, ale nádherný interiér

Dlouhé cesty a městský život jsou ve zcela nové Mazde CX-30. Uvnitř je naprosté ticho, takže se můžete bez problémů bavit s ostatními. Všichni si užijí naprosté pohodlí  a budou připraveni na doprodružství.

Smyslný, dynamický, charakteristický

díky robustnímu, ale smyslnému tvaru působí zadní část zcela nové Mazdy CX-30 velmi dynamicky a neústupně. Vzhled vozu je podtržen  jedinečným válcovým designem zadních LED světel s charakteristickým režimem osvětlení, jenž začně svítit na plný výkon a postupně se zeslabuje.

Budete mít pocit jistoty bez ohledu na počasí

Poznejte novou úroveň potěšení z jízdy díky našemu pokročilému systému pohonu všech 4 kol i-ACTIV (AWD), který funguje v naprosté harmonii se systémem G-Vectoring Control Plus.