Podzimní sklizeň výhod

Unikátní auta, unikátní benefity

Nová Mazda3, Mazda CX-5 a Mazda6

Vy sklízíte, co my jsme zaseli. Letošní podzim se vozům Mazda3, Mazda CX-5 a Mazda6 urodilo hned několik druhů výhod, které ještě zvýší vaše nadšení z nového vozu. Již na vás čekají v našem autosalonu MAZDA Kladno.

Akce “Podzimní sklizeň výhod“ platí na vozy předané zákazníkovi do 30.11.2019.

 

Nová Mazda3

Mazda3 - Podzimní sklizeň výhod.

Mazda3 - Podzimní sklizeň výhod.Mazda3 - Podzimní sklizeň výhod.

Sportovní. Svůdná.

Naši designéři vtiskli nové Mazdě3 do vínku sílu, krásu a neuvěřitelný komfort. My přidáváme zajímavé možnosti financování Mazda Finance nebo prodlouženou záruku zdarma.

 

Mazda CX–5

Mazda CX-5 - Podzimní sklizeň výhod.

Mazda3 - Podzimní sklizeň výhod.Mazda3 - Podzimní sklizeň výhod.Mazda3 - Podzimní sklizeň výhod.

Vezměte věci pevně do svých rukou

Toto rodinné SUV střední velikosti s inteligentním pohonem všech kol a inovativní technologií G-Vectoring Control Plus vám dodá jistotu a maximální kontrolu nad vozem. Nyní s možností financování bez navýšení a prodlouženou zárukou, nebo zimními koly zdarma.

 

Mazda6

Mazda6 - Podzimní sklizeň výhod.

Mazda6 - Podzimní sklizeň výhod.Mazda6 - Podzimní sklizeň výhod.Mazda6 - Podzimní sklizeň výhod.

 

Pohodlí. Elegance. Prostor.

Dechberoucí Mazda6 vás uchvátí svými ladnými křivkami, pohodlím, nádherným řemeslným zpracováním a nyní také bohatou úrodou benefitů. Přijíždí s možností financování bez navýšení a prodlouženou zárukou, nebo zimními koly zdarma.

 

 

Zaujala Vás unikátní nabídka výhod pro vozy Mazda? Kontaktujte nás na bezplatné lince 800 220 221, emailem mazda@vgroup.cz nebo nás navštivte osobně v autosalonu MAZDA Kladno v Arménské ulici naproti Oáze