info@vgroup.cz             NON STOP pomoc v nouzi - 602 29 30 30 - Online prodej vozů - 602 11 11 62

Ať vás špatné počasí nezaskočí

Buďte připraveni a připravte i svůj Ford.

Servisní nabídka pro majitele vozidel Ford na období od 13. září do 30. listopadu 2021 u všech autorizovaných partnerů Ford.

Stěrače

Mějte čistý výhled vždy, když jej opravdu potřebujete. Je to základní podmínka bezpečné jízdy.

Nové stěrače nyní pořídíte se zvýhodněním 15 %

Brzdové destičky a kotouče

Originální brzdové destičky i kotouče mají ověřenou dlouhodobou životnost díky kvalitním materiálům odolávajícím vysokým teplotám. Pokud potřebujete vyměnit brzdové kotouče vždy se mění v kombinaci s brzdovými destičkami. Nyní můžete pořídit kompletní brzdové obložení se zvýhodněním 15 %

Tip: Jestliže najedete se svým vozidlem méně než 10 000 km ročně, můžete zvolit ekonomickou řadu brzd značky Ford Motorcraft.

Autobaterie

Autobaterie dodává nezbytnou energii do každého vozidla. Kapacita autobaterie klesá s jejím stářím a pokud popojíždíte kratší trasy nestihne se dobít do její plné kapacity. Prověřte si včas kapacitu své autobaterie a pokud bude potřeba nabídneme vám originální autobaterie Ford nebo ekonomickou řadu Ford Motorcraft se zvýhodněním 15 %

POZOR SOUTĚŽ!

Rezervuj si servis online a vyhraj MUSTANG na víkend

Věděli jste, že si návštěvu servisu můžete objednat jednoduše z pohodlí domova ONLINE?

A pokud si ji rezervujete v období od 13. září do 30. listopadu 2021, můžete vyhrát zapůjčení Fordu Mustang na víkend nebo jednu ze dvou poukázek na servis dle vašeho výběru u autorizovaného partnera Ford.

Stačí zvolit nabídku OBJEDNAT SERVIS, vybrat si nejbližšího preferovaného dealera, datum a čas vaší návštěvy a servisní úkon, který požadujete provést.  Po potvrzení vaší rezervace servisním partnerem, přijedete ve zvoleném termínu. Nejpozději však přijeďte do 30. listopadu 2021.

Objednat servis online

 

 

Po ukončení soutěže vylosujeme tři výherce, kteří obdrží jednu ze tří cen:

 

  1. Ford Mustang na víkend
  2. Poukaz na servis v hodnotě 3 000 Kč
  3. Poukaz na servis v hodnotě 2 000 Kč

Úplné znění pravidel soutěže najdete zde.