Ford Puma byl navržen tak, aby vám pomáhal užít si váš moderní život na maximum.

S inovativním designem „zaměřeným na člověka“, odvážným exteriérem a sofistikovaným hnacím ústrojím:

Ford Puma neusiluje o vaši pozornost – tiše si ji získává.

Blue Ford Puma driving in city with trees and modern buildings

Technologie, která dělá z jízdy radost

Ford Puma nabízí řadu inovativních prvků navržených tak, aby zajistily ten nejlepší možný požitek z jízdy. Asistenční technologie Ford Co-Pilot360 spolupracují při zrychlování, brzdění a dokonce i řízení. Mezi ně patří například adaptivní tempomat, předkolizní asistent nebo asistent vyhýbacího manévru. Všechny tyto funkce hlídají cestu před vámi a upozorní vás na hrozící nebezpečí.

Krok vpřed

Nová éra čistších hybridních elektrických vozidel přichází a Ford Puma tento nový směr ztělesňuje. Motor EcoBoost nabízí možnost pokročilé hybridní varianty, která poskytuje vynikající výkon a impozantní spotřebu paliva i výrazně nižší emise CO2 než jiné konvenční, nehybridní motory.

Dokonalá rovnováha

Nejen hezký na pohled, ale také důmyslný. Interiér Fordu Puma vás obklopí stylovým designem s koženými prvky. Přední sedadla jsou vybavena bederní opěrkou s masážní funkcí pro zvýšení komfortu. Elegantní detaily interiéru zvyšují pocit sofistikovaného stylu. Široká nabídka chytrých prvků výbavy a inovativních technologií vám dávají pocit naprosté kontroly. Digitální přístrojový štít s 12,3″ displejem, pokročilý 8″ dotykový displej na středovém panelu a systém SYNC 3, který zajišťuje další služby a funkce včetně vestavěného modemu FordPass Connect, vám ještě více usnadňují každou cestu.

Důmyslné využití prostoru

Moderní život často vyžaduje vynalézavý přístup využití prostoru. Ford Puma dokazuje tento způsob myšlení bezkonkurenční kapacitou zavazadlového prostoru ve své třídě.

Kromě elegantního stylu a impozantního vzhledu vyniká krásně tvarovaný exteriér Fordu Puma promyšlenou praktičností. Jednotlivé detaily se spojují ve skutečnou všestrannost.

 

PRVNÍ VOZY V ČESKÉ REPUBLICE V LEDNU 2020