NOVÁ MAZDA S BONUSEM A BEZ STAROSTÍ
NOVÁ MAZDA S BONUSEM A BEZ STAROSTÍ

NOVÁ MAZDA S BONUSEM A BEZ STAROSTÍ

6. 2. 2023
0 Komentáře

SPRÁVNÝ ČAS NA NOVOU MAZDU

VYBERTE SI MAZDU A MŮŽETE VYRAZIT

V Mazdě se o své zákazníky staráme, jelikož skvělý servis je tradiční součástí naší filozofie. Toužíte po nové Mazdě, ale nechcete si dělat starosti s prodejem vašeho stávajícího vozidla. Vyřešeno. Váš vůz odkoupíme za pro vás velmi výhodných podmínek.

BONUS ZA VÝKUP 20 000 Kč

Toužíte po nové Mazdě, ale nechcete si dělat starosti s prodejem vašeho stávajícího vozidla? Už nemusíte. Váš vůz na místě odkoupíme za výhodných podmínek a navíc od nás dostáváte automaticky bonus 20 000 Kč na vaši novou Mazdu.

 

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA MAZDA NA 5 ROKŮ

S volitelnou prodlouženou zárukou Mazda můžete svůj vůz ochránit před neočekávanými výdaji za opravy až po dobu pěti let.

 

 

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás ještě dnes na telefonu 602 11 11 62, emailu mazda@vgroup.cz nebo nás navštivte osobně v autosalonu MAZDA V-GROUP Kladno v Arménské ulici.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rubriky

Poslední akce

Provozujeme prodej a servis osobních i užitkových vozů, vybavený moderním servisním a diagnostickým zařízením. Provádíme i rozsáhlé a náročné opravy hnacích agregátů, převodovek a karoserií, včetně kvalitního lakování ve vlastní moderní lakovně. Nejen svým zákazníkům, ale všem motoristům poskytujeme 24 hodinovou NON-STOP asistenční službu na čísle +420 602 29 30 30. To vše již od roku 1993!
Copyright © 2023. All rights reserved.