info@vgroup.cz             NON STOP pomoc v nouzi - 602 29 30 30 - Online prodej vozů - 602 11 11 62

Při­pra­ve­ná na ja­kou­ko­liv ces­tu, kte­rou si zvo­lí­te

Čistá krása uvnitř i zvenčí, dostatek místa pro celou rodinu a skvělá jízdní dynamika. Ať vás váš životní styl vede kamkoliv, Mazda CX-5 je připravena jít do toho s vámi. Nyní k dispozici ve třech speciálních edicích s individuálními interiérovými a exteriérovými designovými prvky, které budou ladit s vaším životním stylem.

DOBRODRUŽSTVÍ PRO VŠECHNY CESTUJÍCÍ

S Mazdou CX-5 Newground pro rok 2022 mohou být dlouhé cesty a výlety tou nejlepší zábavou. Její unikátní japonský design, prostorný interiér a snadno použitelný zavazadlový prostor – to je vše je pro cestovatele, který se ve vás skrývá, inspirací k tomu, abyste usedli za volant a užili si ten dynamický výkon a skvělou ovladatelnost, ať se vydáte kamkoliv.

Mazdu CX-5 modelového roku 2022 totiž poznáte podle přepracované přídě. Nová maska se specifickou mřížkou a motivem křídel chce vozu dodávat ještě silnější postoj, stejně jako přepracované světlomety. Světla jsou mimochodem nová i v případě zadních partií.

Spolu s těmito změnami souvisí i novinky v nabídce verzí. Nový derivát Newground chce nalákat dobrodružně laděné cestovatele, specifikem jsou limetkově zelené detaily, jak zvenku, tak uvnitř, stejně jako vodotěsná podlaha v zavazadelníku.

Homura Plus naopak černými detaily zdůrazňuje sportovní charakter auta, zatímco Takumi Plus láká na eleganci, díky lakované dolní části nárazníku vpředu nebo čalounění kůží Nappa. Novinkou je pak i lak Zircon Sand.

Novinkou je pak i přepínač jízdních režimů Mi-Drive, který u vybraných variant nabízí nastavení Offroad pro jízdu v terénu. Systém Cruising & Traffic Support (CTS) pak pomůže s jízdou v dopravních kolonách, jde o kombinaci funkcí adaptivního tempomatu a asistenta pro udržení v jízdním pruhu. Adaptivní diodové světlomety navíc byly vylepšeny tak, aby lépe reagovaly na okolní provoz.

Zajímá Vás novinka? Kontaktujte nás na emailu mazda@vgroup.cz nebo nás navštivte osobně v autosalonu MAZDA V-GROUP v Kladně.