Přidejte se do týmu V-GROUP

Najdeme uplatnění pro každého

Kariéra
Přidejte se k nám do týmu

Jsme ryze česká společnost s více než 25 letou tradicí v prodeji a servisu nových i ojetých vozů.  Mimojiné nabízíme

  • Zázemí stabilní, ryze české firmy
  • Firemní benefity
  • Firemní stravování
  • Pravidelné školení
  • Služební vůz (k vybraným pozicím)
  • Notebook, telefon i k soukromým účelům (k vybraným pozicím)
Náplní Vaší práce bude

– prezentace a prodej nových vozů zákazníkům
– každodenní komunikace s klienty
– zodpovědnost za dosahování osobních a týmových cílů
– uzavírání objednávek a smluv spojených s prodejem nových vozidel
– vypracování nabídek nových vozidel, finančních a pojišťovacích služeb
– komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu
– vyhledávání nových obchodních příležitostí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
– ukončení středoškolské vzdělání s maturitou/vysokoškolské vzdělání
– proaktivní přístup k práci
– dobrá znalost PC
– řidičský průkaz
– komunikativní schopnosti pro osobní, telefonický a písemný kontakt se zákazníky
– příjemné vystupování a pozitivní přístup, flexibilitu, organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita, odolnost vůči stresu a ochota učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout
– vzdělávání v oboru – certifikace ČNB, uzavírání finančních produktů
– zázemí stabilní společnost
– moderní pracovní prostředí a přátelský tým
– dobré platové ohodnocení
– firemní benefity
– příspěvek na stravné
– mobilní telefon
– po zapracování služební vůz
– možnost osobního rozvoje a profesního růstu
– motivační odměny
– plat bez horní hranice

Máte zájem o tuto pozici? Volejte na telefon 725 82 08 82, nebo nám pošlete Váš životopis na email personalni@vgroup.cz.

Pokud jste šikovný absolvent bez praxe, uplatnění najdeme i pro Vás!

– spolupráce s přijímacími techniky
– provádění mechanických oprav vozů
– montáže originálních doplňků a příslušenství
– příprava nových vozů na prodej
– měření a seřizování geometrie a náprav
– stanovení diagnózy poruch
– realizace záručních oprav a prohlídek
– pneuservis

– odborné vyučení v oboru automechanik výhodou, ale není podmínkou – zaučíme a zaškolíme
– technické myšlení, zručnost a fyzickou zdatnost
– 100% nasazení a pečlivost práce
– řidičský průkaz skupiny B
– trestní bezúhonnost

– nábor přímo do kmene zaměstnavatele
– možnost kariérního růstu – technická školení, vzdělávání v oboru
– pracovní prostředí s nejmodernějším technickým vybavením
– přidělení osobního nářadí + oblečení na všechny roční období
– pravidelná školení automechaniků
– čištění pracovních oděvů zajišťuje firma
– možnost půjčení firemního vozu za zvýhodněných podmínek
– platové ohodnocení dle výkonu
– bonusy ke mzdě za pracovní nasazení
– přístup k novinkám na automobilovém trhu

Špičková firma s více než 29 letou tradicí v prodeji a servisu nových i ojetých vozů. Pokud jste šikovný absolvent, uplatnění najdeme i pro Vás!

Co vás čeká?

Budete kompletně zajišťvat chod skladu náhradních dílů:

  • vytváření objednávek u dodavatele
  • příjem zboží
  • výdej zboží mechanikům
  • prodej zboží maloobchodním odběratelům
  • průběžné inventarizace
  • skladové hospodářství a administrativa s tím spojená

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Praxe na obdobné pozici nebo v oboru auto-moto výhodou. Ale není to podmínkou, rádi Váš vše naučíme a zaučíme
  • technické myšlení, zručnost a fyzickou zdatnost
  • 100% nasazení a pečlivost práce
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Co vám můžeme nabídnout?

  • zázemí české stabilní společnosti
  • nábor přímo do kmene zaměstnavatele
  • pracovní prostředí s nejmodernějším technickým vybavením
  • pravidelná školení
  • příspěvek na stravné
  • sleva na firemní výrobky a služby
  • možnost půjčení firemního vozu za zvýhodněných podmínek

Špičková firma s téměř než 30 letou tradicí v prodeji a servisu nových i ojetých vozů.  Náplní Vaší práce bude:

  • úklid a údržba podlahových a skleněných ploch,
  • sociálních zařízení,
  • kuchyňských zařízení,
  • jídelních ploch a stravovacích koutků,
  • doplňování hygienických potřeb,
  • shromažďování, třídění a vynášení odpadu

  • příspěvek na stravné a penzijní pojištění
  • možnost kariérního růstu

  • zručnost, pečlivost – výsledky Vaší práce jsou hned vidět
  • ochota pracovat

V případě zájmu zašlete Váš životopis a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Máte zájem o některou z nabízených pozic? Kontaktujte nás

    0

    let

    zkušeností

    0 +
    vozů v nabídce
    0 k
    prodaných vozů
    0
    pobočky
    Provozujeme prodej a servis osobních i užitkových vozů, vybavený moderním servisním a diagnostickým zařízením. Provádíme i rozsáhlé a náročné opravy hnacích agregátů, převodovek a karoserií, včetně kvalitního lakování ve vlastní moderní lakovně. Nejen svým zákazníkům, ale všem motoristům poskytujeme 24 hodinovou NON-STOP asistenční službu na čísle +420 602 29 30 30. To vše již od roku 1993!