Preventivní prohlídka

Zkontrolujeme vaše vozidlo z pohledu bezpečnosti a funkčnosti, aby vás v nejbližších měsících nečekalo nepříjemné překvapení. Upozorníme vás na případné nedostatky a navrhneme nejekonomičtější řešení přímo pro vás.

Obsah preventivní prohlídky:

  • vizuální kontrola karoserie, čelního skla a stěračů
  • kontrola kol, pneumatik a stavu brzd
  • prohlídka podvozkové části vozidla
  • prověření stavu náplní a kapalin
  • kontrola svolávacích akcí, aktualizací softwaru

ZA  499 Kč

 

 

Soutěž

Věděli jste, že si návštěvu servisu můžete objednat jednoduše z pohodlí domova ONLINE? Pokud si ji rezervujete v období od 1. dubna do 31. května 2021, můžete vyhrát speciální originální řadu hobby nářadí FORD BUILD TOUGH. Stačí zvolit nabídku OBJEDNAT SERVIS, zde si vyberete datum a čas vaší návštěvy a servisní úkon, který požadujete provést. Pak už stačí počkat na potvrzení vaší rezervace servisu a ve zvoleném termínu uskutečnit návštěvu.

Po ukončení soutěže vylosujeme tři výherce, kteří obdrží jednu ze tří cen:

  1. Aku vrtačka Pro 18V
  2. Vysokotlaký čistič 100 Bar
  3. Sada šroubováků 58 ks

Úplné znění pravidel soutěže najdete zde (PDF 74KB)

 

 

 

 

 

 

Další akce a zvýhodnění

Kabinový filtr

Výměnou kabinového filtru zajistíte přísun čerstvého vzduchu sobě i celé rodině. Pravidelná výměna filtru zajistí komfortní a bezpečnou cestu bez kýchání a nepříjemné alergie na prach a pyl.

ZVÝHODNĚNÍ15 %

 

Stěrače

Po zimě je vhodné zkontrolovat stav opotřebení stírátek stěračů. Správná funkce stěračů a čistý výhled jsou základní podmínkou bezpečné jízdy.

ZVÝHODNĚNÍ  20 %

 

Kabinový filtr Ford MicronAir® proTect

Nabízí pocit klidu, že vzduch, který v autě dýcháte, je bezpečný a čistý. Nejenže odstraňuje nepříjemné pachy, ale také chrání před škodlivými látkami, alergeny a dokonce poskytuje až 99,9% ochranu před viry včetně koronaviru.

Nyní za akční cenu 899 Kč

Lze jej instalovat do následujících modelů Ford: Ford Ka+ od 2016, Ford Fiesta 2008 – 2017 a od 2017, Ford Puma 2019, Ford B-MAX 2012, Ford EcoSport 2013 a od 2017, Ford Focus od 2018, Ford Kuga od 2020, Ford Mondeo od 2014, Ford Edge od 2015, Ford S-MAX/Ford Galaxy od 2015, Ford Transit / Tourneo Courier od 2014.

Doporučujeme také provést nejméně jednou ročně dezinfekci klimatizace, která zlikviduje bakterie vznikající v klimatizačním systému.

 

Brzdové destičky

Originální brzdové destičky mají ověřenou dlouhodobou životnost díky kvalitním materiálům odolávajícím vysokým teplotám.

ZVÝHODNĚNÍ  15 %

 

Prohlídka před STK

Neodkládejte STK a nechte si u nás provést prohlídku před STK.

Váš Ford zkontrolujeme tak, aby splňoval všechny stanovené normy. Pokud bude potřeba provést opravu, aby váš vůz „prošel“ technickou kontrolou, na vaši žádost opravu provedeme za použití kvalitních náhradních dílů Ford. Navíc vám na díly poskytneme zvýhodnění 20 % a sníženou hodinovou sazbu.
S námi to zvládnete napoprvé.

 

Výměna pneumatik

Jsme připraveni na sezónní přezouvání pneumatik a nabízíme vám nejen profesionální služby, ale také další originální příslušenství, které při přezouvání můžete potřebovat. Například: snímače tlaku, originální hliníkové a ocelové ráfky, sady poklic, bezpečnostní matice pro hliníková kola a také širokou nabídku letních pneumatik. Rezervujte si u nás termín včas z pohodlí domova online.

OBJEDNAT SERVIS

8 + 2 =