info@vgroup.cz             NON STOP pomoc v nouzi - 602 29 30 30 - Online prodej vozů - 602 11 11 62
Objevte NOVÝ D-MAX!

MAXIMÁLNÍ PICK-UP.

 

Vítejte v nové generaci spolehlivosti. Isuzu D-Max byl vyvinut tak, aby odolal nejnáročnějším podmínkám, a nabízí vše, co potřebujete, stylově a pohodlně pro vaše další dobrodružství. S užitečným zatížením až 1,1 t a nákladem přívěsu až 3,5 t můžete zvládnout všechny výzvy. Ať už v práci nebo ve svém volném čase. K tomu se přidává zvýšená bezpečnost, kterou poskytuje Advanced Driver Assistance System (ADAS) od ISUZU , což potvrzuje 5hvězdičkové hodnocení bezpečnosti Euro NCAP pro celou řadu.

Přehled modelů D-MAX

Najděte si D-MAX právě pro sebe

Tři varianty kabiny a čtyři varianty výbavy (L, LS, LSE a novým špičkový modele V-CROSS) nabízejí velký počet možností pro nejvhodnější model pick-upu. Kontaktutje nás a společně najdeme to nejlepší pro Vás – vaši práci, ale i zábavu.

 Single Cab

 Space Cab

Double Cab

TECHNIKA a funkce

odveze cokoli kamkoli

D-MAX v sobě snoubí robustnost se špičkovou technickou výbavou a výkonem. Výsledek? Užitečná hmotnost 1,1 tuny, zatížení přívěsu 3,5 tuny a připojitelný pohon všech kol. Stručně řečeno: více výkonu, více síly, více pohybu.

Konektivita a Infotainment

zůstaňte ve spojení

Interiér D-MAX je řídicí centrálou vybavenou inteligentní technologií. Na působivé devítipalcové dotykové obrazovce máte o všem dokonalý přehled. Chytré hlasové ovládání a integrace Apple CarPlay® a Android Auto™ vám zajistí přísun aktuálních informací za všech okolností.*

COUVACÍ KAMERA A PARKOVACÍ ASISTENT

DOKONALÝ PŘEHLED

Parkovací asistent vás podpoří při manévrování a parkování. Ultrazvukové senzory rychle rozpoznají překážky v okolí vozidla a informují vás o nich. A díky indikacím na multiinformačním displeji a akustickým signálům vám skutečně nic neunikne.

INDIVIDUALIZACE

Přizpůsobte D-MAX svým potřebám

 

D-MAX nabízí maximální míru individualizace! Od třístranné sklápěcí korby přes obytnou kabinu až po optimalizaci terénních vlastností – konfigurujte si D-MAX podle libosti.

 

ZAHRADNICTVÍ A KRAJINÁŘSTVÍ

NAPROSTÁ FLEXIBILITA

Jako zahradník nebo krajinář získáte s D-MAX flexibilní řešení svých každodenních požadavků. S modelem D-MAX vybaveným jednoramenným nosičem můžete například přepravovat tři vany současně a obsloužit tak flexibilně vícero zákazníků, nebo odvézt náklad z bodu A do bodu B.

 

Lesnictví a zemědělství

PRO PŘEPRAVU NÁKLADŮ

Jako lesník nebo zemědělec využijete u sklápěče jeho velkorysou ložnou plochu s nosností až 860 kg. Krmivo nebo zeminu přitom lze vyložit z kterékoli strany korby. A za D-MAX můžete také připojit přívěs s nákladem až 3,5 tuny.

 

Řemeslo a stavba

D-MAX PRO ŘEMESLNÍKY

Věnujete se řemeslné činnosti a potřebujete úložný prostor pro vybavení své dílny? Právě to nabízí nákladový prostor D-MAX. Upravte jej zcela podle svých požadavků. Nářadí budete mít vždy tam, kde ho potřebujete.

 

TERÉNNÍ VOZIDLA PRO MYSLIVCE

NA LOV V D-MAX

Kromě vynikajících terénních vlastností zaujme pick-up pro myslivce také inteligentním úložným systémem. Uzamykatelná zásuvka na pušky, vana na úlovek s navijákem a přepravní box pro věrného čtyřnohého společníka činí z pick-upu D-MAX ideální vozidlo pro lovkyně i lovce.

 

 

ISUZU D-MAX je ideálním průvodcem pro vaše koníčky a aktivní trávení volného času. Využijte velkorysý prostor, který nabízí, nebo ho vybavte sadou příslušenství, například pro jezdecký sport. Volitelné nakládací rampy umožňují vzít si s sebou čtyřkolku nebo motocykl. S vhodnou obytnou kabinou budete na dobrodružných výpravách všude jako doma.

 

INDIVIDUALIZACE

Získat MAXIMUM

Dokáže přesně to, co potřebujete.
Prozkoumejte modely D-MAX s funkcemi na míru přizpůsobenými vašim každodenním úkolům.

Isuzu D-MAX lze vybavit nejrůznějšími nástavbami – např. na úklid sněhu, či aplikaci posypové soli nebo i sklápěč 4x4 nebo obytný vůz

Líbí se Vám tento Isuzu D-MAX? Chtěli byste se dozvědět více informací? Pošlete nám nezávaznou poptávku

6 + 13 =