info@vgroup.cz             NON STOP pomoc v nouzi - 602 29 30 30 - Online prodej vozů - 602 11 11 62

IN­SPIR­ACE VÝZVAMI

Společnost Mazda začala psát svůj pozoruhodný příběh jako výrobce korkových produktů a úspěšně se vypořádala s náročnými úkoly vlastní přeměny i rekonstrukce celé komunity v Hirošimě po 2. světové válce. Od té doby přijímáme různé náročné výzvy, ale nejen to: dokonce je vítáme a inspirujeme se jimi. Přečtěte si o významných okamžicích naší historie – například o zaslouženém vítězství v závodě v Le Mans – a uvidíte, jak různé milníky na naší cestě ovlivňovaly náš jedinečný přístup k designu automobilů i naše zaměření na řidiče.

Logo_200x200.png

 

LIMITOVANÁ EDICE 100TH ANNIVERSARY

POHLED DO HISTORIE NA NÁŠ PRVNÍ AUTOMOBIL

Naše výročí 100 let Mazdy oslavujeme speciální limitovanou edicí 100TH ANNIVERSARY, která je poctou našemu prvnímu osobnímu automobilu, Mazdě R360.

Model R360 nebyl naším prvním osobním automobilem na japonském trhu, ale okamžitě se stal nejoblíbenějším vozem díky stylovému vzhledu, designu, soustředěním se na řidiče a cenovou dostupnost – charakteristikami i současných vozů Mazda.

DUCH BOJOVNÍKA

Přinášíme inovace každý den

Hirošima, domovské město společnosti Mazda, je známé svým neuvěřitelným nepoddajným duchem. Její obyvatelé své milované město znovu vybudovali od samotných základů, aby jako fénix povstalo z popela. A právě tato síla nás inspiruje a pohání vpřed, abychom přicházeli s inovacemi každý den.

 

Propojení krásy, úspornosti a výkonu

Design Kodo: duše v pohybu

Filozofie designu Mazda si celosvětově získala srdce miliónů řidičů, kteří si zamilovali kombinaci estetiky a požitku z jízdy. Díky propracovanému přístupu k designu vozů jsme vyhráli přes 350 ocenění za design a inovace, od proslulé ceny Red Dot Design po cenu za vůz roku vyhlašovanou časopisem What Car? Vozy, které dostanou lidi z bodu A do bodu B, ale současně je „dostanou“ i pocitově, nám umožňuje vytvářet přístup zaměřený na člověka.